Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünlerimiz yoktur.Siparişleriniz anında stoktan kargolanır. Kargo hazırlık süreci iş günleri dahilinde 1 iş günüdür.

Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.


Siparişlerinizi Ev yada İş adresi belirtebileceğiniz gibi çalışmış olduğumuz MNG Kargo'nun bulunduğunuz yerde ki bir şubesini de teslimat adresi olarak belirtebilirsiniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Balıkesir / Edremit merkezli firmamızdan ürünler MNG Kargo aracılığı ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.


İade

Tüm müşterilerimiz için hijyen koşullarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple İç giyim ve yüzme giyim ürünleri, hijyenik ürün gruplarına dahil olduğu için ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.